Dovoľujeme si Vás upozorniť, že naša web stránka
je určená iba pre odbornú lekársku verejnosť.
3
2020
Neurológia
Recenzovaný, postgraduálne zameraný odborný lekársky časopis. Členovia Slovenskej neurologickej spoločnosti majú prístup do archívu časopisu a riešenie AD testov k časopisu v rámci členstva. Pre zobrazenie archívu sa prihláste do Vášho konta. V prípade ak konto ešte nemáte vytvorené alebo ste zabudli prihlasovacie údaje kontaktujete amedi@amedi.sk
3x ročne
1336-8621
Časopis je indexovaný v Slovenskej národnej bibliografii, Bibliographia medica Slovaca (BMS) a zaradený do citačnej databázy CiBaMed.
Všetky články sú recenzované.
Vydavateľ nenesie zodpovednosť za údaje a názory autorov jednotlivých článkov či inzerátov.
Články na šedých stranách sú firemnými prezentáciami alebo nerecenzovanými informáciami, za ktorých obsah zodpovedá autor.
Reprodukcia obsahu je povolená len s priamym súhlasom redakcie.
TÉMA: Prehľadové práce
Antiagregačné látky – príklady farmakoekonomických výstupov
Róbert Babeľa, Tomáš Tesař
Tento článok bol publikovaný v čísle 3/2008
Farmakoekonomické štúdie zaoberajúce sa nákladovou efektivitou kyseliny acetylsalicylovej (ASA), klopidogrelu a fixnej kombinácie ASA + dipyridamol MR pri neurologických indikáciách vychádzajú zo vzájomného porovnania hlavne novších molekúl s ASA. Obidva príklady vychádzajú zo známych a veľkých štúdií s antiagregačnými látkami, pričom každá má iný dizajn a vychádzala z podmienok iného štátu (klopidogrel – Belgicko, fixná kombinácia ASA + dipyridamol MR – Veľká Británia), z čoho vyplýva, že výsledky sa nedajú medzi sebou porovnávať, čo napokon nebolo ani cieľom tohto krátkeho prehľadu.
nákladová efektivita antiagregačné látky ICER QALY
Neurológia 2008; 3 (3): 151-153
Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Fakturačné údaje
©2021 www.amedi.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

programmed by