Dovoľujeme si Vás upozorniť, že naša web stránka
je určená iba pre odbornú lekársku verejnosť.
7-8
2021
Interná medicína
Recenzovaný, postgraduálne zameraný odborný lekársky časopis. Odborným garantom časopisu je Slovenská internistická spoločnosť.
11x ročne, júl-august dvojčíslo
1335-8359
Časopis je indexovaný v Slovenskej národnej bibliografii, Bibliographia medica Slovaca (BMS) a zaradený do citačnej databázy CiBaMed.
Všetky články sú recenzované.
Vydavateľ nenesie zodpovednosť za údaje a názory autorov jednotlivých článkov či inzerátov.
Články na šedých stranách sú firemnými prezentáciami alebo nerecenzovanými informáciami, za ktorých obsah zodpovedá autor.
Reprodukcia obsahu je povolená len s priamym súhlasom redakcie.
TÉMA: Príloha - všeobecné lekárstvo
Lekár v službe primárnej ambulantnej starostlivosti (pas) ocenený projekt v súťaži „cena kvality ministra zdravotníctva 2004“ 2. miesto v kategórii a - poskytovateľ všeobecnej ambulantnej starostlivosti
Milan Valkučák
Tento článok bol publikovaný v čísle 11/2005
Aristoteles pokladal človeka za ,,zoon–politikon“ spoločenského tvora, opísal ho dokonca ako rozumného živočícha; no človek je určite tvor klasifikujúci, triediaci a hodnotiaci. Keď uvažujem, aký som mal dôvod, aby som sa prihlásil do súťaže ,,Cena kvality ministra zdravotníctva“, uvedomujem si, že ma k tomu viedlo narastajúce vedomie zmätku, v akom stave sa nachádza znalosť problematiky primárnej ambulantnej starostlivosti. To ma prinútilo hodnotiť svoje vedomosti. Prekvapilo ma jedno: kým som sa nemusel vyjadriť, veril som, že niečo viem. No len čo som sa pokúsil čosi vysvetliť, zistil som, že neviem. Prišiel som k podobnému záveru ako autor úvodného citátu v 4. storočí.
Interná med. 2005; 5 (11): 644-649
Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Fakturačné údaje
©2021 www.amedi.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

programmed by