Dovoľujeme si Vás upozorniť, že naša web stránka
je určená iba pre odbornú lekársku verejnosť.
Vzdelávame vzdelaných

    Hlavným predmetom činnosti spoločnosti A-medi management je vzdelávanie lekárov. Pripravujeme odborné publikácie, vydávame odborné periodiká, ponúkame prípravu kongresov, konferencií, seminárov a webinárov. Pripravujeme autodidaktické testy, ktoré sú ohodnotené kreditmi systému CME. Digitálnu kampaň a elektronické vzdelávanie dokážeme pre klientov zabezpečiť v súčinnosti s partnerskými spoločnosťami.

    Komplexnosť našich služieb, okrem organizačného a programového zabezpečenia kongresov, dopĺňa vydavateľská činnosť, vrátane grafických prác, predtlačovej a tlačovej prípravy materiálov a distribúcie. Programovanie a dizajn webových stránok patria do portfólia našich činností. V prípade záujmu vieme ponúknuť v spolupráci s partnermi aj ďalšie aktivity zamerané na pacientov, mediálne prostredie a verejnosť.

    Symbióza vydavateľskej činnosti s prípravou podujatí je ideálna pre vzdelávanie a publikačnú činnosť. Ponúkame využitie databáz lekárov, ktoré neustále dopĺňame a aktualizujeme. V neposlednom rade participujeme na činnostiach aj smerom k verejnosti, čomu hovoríme vzdelávanie verejnosti.

    Náš tím tvoria skúsení odborníci, ktorí vedia vytvoriť na mieru ušitú ponuku. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, snažíme sa nájsť najlepšie riešenia.

    Naše skúsenosti, kongresy a publikácie ukazujú nielen to, akú dlhú cestu sme prešli, ale aj to, že naša práca má zmysel aj do budúcnosti.

Sme radi, že vzdelávame vzdelaných.
Ing. Helena Šurinová
Výkonná riaditeľka A-medi management

Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Fakturačné údaje
©2021 www.amedi.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

programmed by