Prezeráte si podstránku archivovaného a už uskutočneného podujatia.
organizátor podujatia www.amedi.sk
49. slovenský a český Cerebrovaskulárny kongres
Miesto konania
GRAND HOTEL BELLEVUE
Horný Smokovec 21, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
0948 059 239
melisova@amedi.sk
Kde?
GRAND HOTEL BELLEVUE, Horný Smokovec 21, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Vážení účastníci podujatia, 

Pre sledovanie ONLINE prenosu si prosím vytvorte konto  alebo sa prihláste do existujúceho konta (profilu). Po prihlásení zadajte obdržaný kód alebo sa Vám prenos automaticky spustí po predchádzajúcej úhrade platobnou kartou. 

radi by sme vás informovali, že vzhľadom na pretrvávajúcu epidemiologickú situáciu sme sa rozhodli podujatie usporiadať tzv. hybridnou formou. Podujatie bude prebiehať v plnom rozsahu v hoteli Bellevue, budete mať však možnosť sledovať priamy prenos prednášok online na stránke www.amedi.sk. Online prenos bude akreditovaný a dostupný za poplatok.

Podujatie bude organizované v OTP režime. Pri vstupe na kongres bude potrebné predložiť potvrdenie o plnom zaočkovaní, alebo PCR test nie starší ako 72h / Ag test nie starší ako 48h, alebo potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID - 19 nie staršie ako 180 dní.

Tým, že okres, v ktorom bude kongres prebiehať, sa nachádza v červenej farbe, je povinnosťou nosenie respirátorov FFP2 alebo FFP3. Zároveň vás prosíme o striktné  dodržiavanie hygienických a protiepidemiologických opatrení - dezinfikácia rúk, nosenie respirátora a dodržiavania odstupu. 


Ďakujeme.


Team Amedi
Partneri
Ďakujeme.
Generálny partner podujatia
Hlavný partner
Partneri
©2022 www.amedi.sk, všetky práva vyhradené
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané!
navrhol, naprogramoval a rozhýbal