Dovoľujeme si Vás upozorniť, že naša web stránka
je určená iba pre odbornú lekársku verejnosť.
4
2022
Interná medicína
Recenzovaný, postgraduálne zameraný odborný lekársky časopis. Odborným garantom časopisu je Slovenská internistická spoločnosť.
11x ročne, júl-august dvojčíslo
1335-8359
Časopis je indexovaný v Slovenskej národnej bibliografii, Bibliographia medica Slovaca (BMS) a zaradený do citačnej databázy CiBaMed.
Všetky články sú recenzované.
Vydavateľ nenesie zodpovednosť za údaje a názory autorov jednotlivých článkov či inzerátov.
Články na šedých stranách sú firemnými prezentáciami alebo nerecenzovanými informáciami, za ktorých obsah zodpovedá autor.
Reprodukcia obsahu je povolená len s priamym súhlasom redakcie.
TÉMA: Komentáre
Postrehy z istanbulu
Ľubica Mokrá
Tento článok bol publikovaný v čísle 9/2009
Dňa 27. mája, keď sa otvárali brány VIII. kongresu Európskej federácie internej medicíny, bolo v Istanbule príjemné slnečné počasie. Kongres sa konal v luxusnom hoteli, dosiahnuteľnom z letiska aj peši, organizačná stránka kongresu bola bez chybičky, prednáškové sály dobre klimatizované, žiadne čo i len zaváhanie v programe. Turci sa ukázali ako pozorní hostitelia. Pritom Turecká spoločnosť internej medicíny bola založená len pred 13 rokmi. Dnes má 1 300 členov a je jedna z najväčších odborných spoločností v Turecku. Zastrešuje všetkých internistov a subšpecialistov internej medicíny. Za úlohu si kladie byť vodcom vzdelávania svojich členov a byť rešpektovaným členom v medzinárodnom meradle. Spoločnosť organizuje každoročné zjazdy, o ktoré býva veľký záujem, kde 3 000 návštevníkov získava kvalitné edukačné skúsenosti. Motto tohtoročného európskeho kongresu Kto je internista bude plynule pokračovať v národnom kongrese na jeseň.
Interná med. 2009; 9 (9): 429-431
Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Fakturačné údaje
©2022 www.amedi.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

programmed by