Dovoľujeme si Vás upozorniť, že naša web stránka
je určená iba pre odbornú lekársku verejnosť.
3
2022
Interná medicína
Recenzovaný, postgraduálne zameraný odborný lekársky časopis. Odborným garantom časopisu je Slovenská internistická spoločnosť.
11x ročne, júl-august dvojčíslo
1335-8359
Časopis je indexovaný v Slovenskej národnej bibliografii, Bibliographia medica Slovaca (BMS) a zaradený do citačnej databázy CiBaMed.
Všetky články sú recenzované.
Vydavateľ nenesie zodpovednosť za údaje a názory autorov jednotlivých článkov či inzerátov.
Články na šedých stranách sú firemnými prezentáciami alebo nerecenzovanými informáciami, za ktorých obsah zodpovedá autor.
Reprodukcia obsahu je povolená len s priamym súhlasom redakcie.
TÉMA: Rôzne
Správa z globálnej medicínskej konferencie „peaks and valleys“
Zbynek Schroner
Tento článok bol publikovaný v čísle 2/2006
V dňoch 2. - 4. marca 2006 sa konal v Mníchove už 7. ročník globálnej medicínskej konferencie pod názvom: „Peaks and Valleys“. Podujatie bolo organizované farmaceutickou spoločnosťou Eli Lilly. Podujatie bolo organizované pre viac ako 100 diabetológov z 29 krajín celého sveta. Zo Slovenskej republiky sa konferencie zúčastnil autor tejto správy. Prednášateľmi boli viacerí renomovaní svetoví diabetológovia. Celej konferencii predsedal profesor Smith z Univerzitnej nemocnice vo švédskom Goteborgu. Tohto roku nemecký Mníchov prebral štafetu v organizovaní tejto konferencie po minuloročnom talianskom Sorrente. Na úvod profesor Landgraf z internej kliniky v Mníchove predstavil miesto konania konferencie - hlavné mesto Bavorska, tretie najväčšie nemecké mesto - Mníchov.
Interná med. 2006; 6 (2): 122-123
Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Fakturačné údaje
©2022 www.amedi.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

programmed by