Dovoľujeme si Vás upozorniť, že naša web stránka
je určená iba pre odbornú lekársku verejnosť.
3
2020
Neurológia
Recenzovaný, postgraduálne zameraný odborný lekársky časopis. Členovia Slovenskej neurologickej spoločnosti majú prístup do archívu časopisu a riešenie AD testov k časopisu v rámci členstva. Pre zobrazenie archívu sa prihláste do Vášho konta. V prípade ak konto ešte nemáte vytvorené alebo ste zabudli prihlasovacie údaje kontaktujete amedi@amedi.sk
3x ročne
1336-8621
Časopis je indexovaný v Slovenskej národnej bibliografii, Bibliographia medica Slovaca (BMS) a zaradený do citačnej databázy CiBaMed.
Všetky články sú recenzované.
Vydavateľ nenesie zodpovednosť za údaje a názory autorov jednotlivých článkov či inzerátov.
Články na šedých stranách sú firemnými prezentáciami alebo nerecenzovanými informáciami, za ktorých obsah zodpovedá autor.
Reprodukcia obsahu je povolená len s priamym súhlasom redakcie.
TÉMA: Rôzne
2013 peripheral nerve society meeting 29. 6. – 3. 7. 2013, saint-malo, francúzsko
Peter Špalek
Tento článok bol publikovaný v čísle 2/2013
Svetové kongresy Peripheral Nerve Society sa konajú v dvojročných intervaloch. Tohtoročný kongres „2013 Peripheral Nerve Society Meeting“ sa konal v dňoch 29. 6. – 3. 7. 2013 v Saint-Malo vo Francúzsku. Na kongrese sa zúčastnilo 640 špecialistov zo základného výskumu a klinických odborov, ktorí sa zaoberajú problematikou patofyziológie, imunopatogenézy, molekulárno-genetických aspektov, diagnostikou a liečbou ochorení periférnych nervov. Z postsocialistických krajín sa na kongrese zúčastnili len 6 odborníci, z ČR (J. Bednařík, R. Mazanec), z Poľska a zo SR (P. Špalek).
Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Fakturačné údaje
©2021 www.amedi.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

programmed by