Dovoľujeme si Vás upozorniť, že naša web stránka
je určená iba pre odbornú lekársku verejnosť.
3
2020
Neurológia
Recenzovaný, postgraduálne zameraný odborný lekársky časopis. Členovia Slovenskej neurologickej spoločnosti majú prístup do archívu časopisu a riešenie AD testov k časopisu v rámci členstva. Pre zobrazenie archívu sa prihláste do Vášho konta. V prípade ak konto ešte nemáte vytvorené alebo ste zabudli prihlasovacie údaje kontaktujete amedi@amedi.sk
3x ročne
1336-8621
Časopis je indexovaný v Slovenskej národnej bibliografii, Bibliographia medica Slovaca (BMS) a zaradený do citačnej databázy CiBaMed.
Všetky články sú recenzované.
Vydavateľ nenesie zodpovednosť za údaje a názory autorov jednotlivých článkov či inzerátov.
Články na šedých stranách sú firemnými prezentáciami alebo nerecenzovanými informáciami, za ktorých obsah zodpovedá autor.
Reprodukcia obsahu je povolená len s priamym súhlasom redakcie.
TÉMA: Rôzne
5. dni demyelinizačných ochorení
Ľubica Procházková
Tento článok bol publikovaný v čísle 2/2013
Už tradičné sympózium, tento rok už 5. dni demyelinizačných ochorení s medzinárodnou účasťou, sa venuje komplexnej problematike sclerosis multiplex (SM). Uskutočnilo sa v dňoch 7. - 9. februára 2013 v Bratislave. Úsilie zdravotníkov v liečbe pacientov s chronickým ochorením sa sústreďuje na spomalenie progresie ochorenia a zlepšenie ich kvality života. Tohoročné sympózium – to bol maratón 38 odborných prednášok, domácich aj zahraničných prednášajúcich, pre viac ako 150 účastníkov, ktoré sa venovali problematike SM.
Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Fakturačné údaje
©2021 www.amedi.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

programmed by